Contact jeugdvastelaovesverenigingen

Overzichtslijst contactpersonen Vastelaovesverenigingen Rooj

Seizoen 2017

Vastelaovesvereniging “Ut Knolleke” uit Leunen
Joop Litjens
Laagriebroekseweg 1
5809 ET Leunen
Tel: 06-50942816
E-mailadres Joop Litjens: jeugd@knolleke.nl
E-mailadres Dorien Jansen: ardojansen@canaldigitaal.nl

Vastelaovesvereniging  “De Hedsbuulen” uit Heide
Jose Janssen-Mooren
Heidseweg 66
5812 AB Heide
Tel: 06 - 12853092
E-mailadres Jose Janssen-Mooren: janssen-2008@zonnet.nl

Vastelaovesvereniging “De Karklingels” uit Oostrum
Tielke Vollenberg
Mgr Hanssenstraat 16
5807 BD Oostrum
Tel: 06 - 12192180
E-mailadres Tielke Vollenberg: tielke2@hotmail.com
E-mailadres Marieke Vollenberg: mariekevollenberg@live.nl

Vastelaovesvereniging “De Pielreus” uit Ysselsteyn
Frans van Soest
Grauwveen 11
5813 CN Ysselsteyn
Tel: 0478-541922
E-mailadres Mark Romme: mma.romme@gmail.com
E-mailadres Menno Heetkamp: mennoHeetkamp@hotmail.com
E-mailadres Frans van Soest: franswilmav.soest@home.nl
E-mailadres Rene van de Pas: renevdpas@hotmail.com
E-mailadres Willem Konings: willem_koonings@hotmail.com
E-mailadres Rob Vriens: rob.vriens@planet.nl

Vastelaovesvereniging “De Schanseknuppels” uit Castenray
Teun Cremers
Pastoor Verheggenstraat 29
5811 BM Castenray
Tel: 06-36308844
E-mailadres Teun Cremers: teuncremers@gmail.com

Vastelaovesvereniging “De Spurriemok” uit Oirlo
Pascal Classens
Depute Petersstraat 25
5808 BB Oirlo

Tel: 0478 – 852508 / 06-14330020
E-mailadres Pascal Classens: pascal.lizzy@ziggo.nl
E-mailadres vereniging: jeugd@spurriemok.nl

Vastelaovesvereniging “Ut Dartele Veulen” uit Veulen
David Janssen
Jaegerhofweg 21
5814 AL Veulen
Tel: 06-19222883
E-mailadres David Janssen: david.janssen@alphaco-mail.nl
E-mailadres Monique Janssen: janssenvanass@gmail.com
E-mailadres Carla Timmermans: veulenseweg@hetnet.nl

Vastelaovesvereniging “De Zagewetters” uit Merselo
Martin Arts
Grootdorp 81
5815 AN Merselo
Tel: 0478 - 546410
E-mailadres Martin Arts: martin.arts@kpnplanet.nl
E-mailadres Sandy van Vegchel: sandyenbart@home.nl

Vastelaovesvereniging “De Keavers” uit Smakt/Holthees
Monique Jeuken
Horstenweg 11
5824 AS Holthees
Tel: 06 22 60 63 91
E-mailadres Monique Jeuken: jeuken@telfort.nl
E-mailadres Wichard Arts: l.arts@agrifirm.com

Vastelaovesvereniging “De Klutetrappers” uit Vredepeel
Jessie Kroonen
Vredeweg 1
5816 AJ Vredepeel
Tel: 06-12419571
Tel Ton van Bommel: 06-57349740
E-mailadres: jeugdsoosvredepeel@hotmail.com

Vastelaovesvereniging “D'n Hazekeutel”uit Venray
Marcel Thomassen
Penningkruid 85
5803 KK Venray
Tel: 06-28785324
E-mailadres Marcel Thomassen: mjm.thomassen@hotmail.com
E-mailadres Rianne de Haart: riannedehaart@zonnet.nl
E-mailadres Marian Goossens: marian.hermans@home.nl

Vastelaovesvereniging “De Keieschieters”uit Geijsteren
Rene Cox
Gildestraat 3
5862 AH Geijsteren
E-mailadres Rene Cox: rene.cox@coxmetaal.nl

Michiel Jakobs
Gouden Leeuwplein 18
5801 MN Venray
06-13219254
E-mailadres Michiel Jakobs: michiel_ jakobs@hotmail.com

Vastelaovesvereniging “De Ruuk”uit Blitterswijck
Yvonne Hanraets
Oude Heerweg 72
5863 AG Blitterswijck
Tel: 0478-692461
E-mailadres Yvonne Hanraets: f.hanraets@hetnet.nl

Vastelaovesvereniging “De Wiendbuul”uit Wanssum
Nicole van Oorschot
Venrayseweg 21
5861 BB Wanssum
Tel: 06-46051092
E-mailadres Nicole van Oorschot: n.rutten5@hotmail.nl

Wendy Arts
St Michaelstraat 16
5861 BV Wanssum
Tel: 06-51746119
E-mailadres Wendy Aarts: wendyaarts1987@gmail.com


Jeugdvastelaovesraod Venroj

Woordvoerder Jeugdvastelaovesraod Venroj
Jan Broeren
Marjolein 15
5803 JS Venray
Tel: 0478-580861
E-mailadres: jbroeren@scheuten.com

Secretariaat Jeugdvastelaovesraod Venroj
Gerrit Linders
Maasheseweg 39
5804 AA Venray
Tel: 0478-587130
E-mailadres: gerritlinders@home.nl

Medebestuurder Jeugdvastelaovesraod Venroj
Antoon van der Sterren
Hubertusstraat  2
5801 RW Venray
Tel: 0478-587502
E-mailadres: antoonvandersterren@ziggo.nl

Medebestuurder Jeugdvastelaovesraod Venroj
Grad Heldens
Overloonseweg 20
5804 AV Venray
Tel: 0478-588922
E-mailadres: gradheldens@hotmail.com

Penningmeester Jeugdvastelaovesraod Venroj

Astrid Coersen
Wester Tienweg 15A
5807 BG Oostrum
Tel: 0478-851268
E-mailadres: astrid@ac-finance.nl

Secretariaat Vorstenraod Rooy

Arno Lucassen
Athoslaan 4
5801 KD Venray
Tel: 0478-512426
E-mailadres Arno Lucassen: vorstenraodrooy@home.nl

Lokale Omroep Venray

Rob Claasens
p/a Langeweg 92
5801 XZ Venray
Tel : 0478-512362
Tel : 06-21968281
E-mailadres : vastelaovendsame.lov@gmail.com